2016. augusztus 11., csütörtök

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshilfskraft)

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshilfskraft) – Ausztria – Tirol tartomány – Innsbruck (1.763,39 € bruttó/hó + pótlék)

A Hasibeder Personalservice GmbH gyári munkára, 3 fő termelési munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen szakképesítés szükséges a termelési munkatárs állás betöltéséhez Ausztriában?

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyári - termelési munkatapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás kell az alábbi gyári munkához Ausztriában?

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

Milyen egyéb kvalitással kell rendelkeznem a gyári munka elnyeréséhez?

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

  • Büntetlen előélet
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 - 3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Termelési gépek és berendezések működtetése
  • Gyártási folyamat felügyelete

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy gyári dolgozó?

  • A munkáltatónál 1.763,39 € bruttó/hó + pótlék a kereseti lehetőség

Hogy alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

Milyen vezetői engedély szükséges ehhez a munkához?

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkahely eléréséhez

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Tirol tartomány – Innsbruck

Hogyan kell jelentkezni erre az ausztriai munkára?

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?