2017. április 21., péntek

Biztonsági őr állás (Sicherungsmitarbeiter/in)

Biztonsági őr állás (Sicherungsmitarbeiter/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Kismarton (1.805 - 2.257 € bruttó/hó)

A Personalvorauswahl durch AMS biztonsági őr munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a biztonsági őri állás esetében:

  • Szakirányú végzettség követelmény

A munkáltató által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Némi (3 - 6 hónap) biztonsági őri munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi biztonsági őri munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a biztonsági őri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, elkötelezett, magabiztos, felelősségteljes, motivált, rugalmas

  • Büntetlen előélet
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Tűzvédelmi ismeretek előny
  • Éjszakai műszak, hétvégi munka vállalása
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Építkezési területen történő munkavégzés
  • Beérkező személyek, gépjárművek ellenőrzése
  • Figyelő és riasztóberendezések felügyelete
  • Dokumentáció

A cég által felkínált kereseti lehetőség a biztonsági őri munkakörben:

  • A munkaadónál 1.805 - 2.257 € bruttó/hó a fizetés

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány (céges autó biztosítva)

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Kismarton