2017. április 27., csütörtök

Mosodai munka (Wäschereihilfe)

Mosodai munka (Wäschereihilfe) – Ausztria – Salzburg tartomány – Grödig

A Salesianer Miettex GmbH mosodai kisegítő munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

2017. július - szeptemberig!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a mosodás állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi mosodai munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi mosodai kisegítő munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret szükséges, amely az alap munkautasítások megértéséhez elég

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a mosodai munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Saját közlekedési eszköz előny

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás az általános mosodai munkálatokban
  • Ruhaneműk szétválogatása, mosása
  • Tiszta ruhák teregetése, hajtogatása, rendezése

A munkaadó által felkínált kereseti lehetőség a mosodai kisegítő munkakörben:

  • A munkáltatónál 7,17 € nettó/óra + pótlék a munkabér

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Salzburg tartomány – Grödig