2017. április 12., szerda

Pizzafutár állás (Pizzabote auf Roller)

Pizzafutár állás (Pizzabote auf Roller) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs

A DH Gastronomiekonzepte GmbH pizza futár munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a pizza futár állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi pizzériai / kiszállítói munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi kiszállítási munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a pizza futár munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

  • Bécs utcáinak ismerete
  • Büntetlen előélet
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Pizzák és egyéb megrendelések kiszállítása megadott címekre

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a pizza futár munkakörben:

  • A cégnél 1.420 € bruttó/hó + borravaló a fizetés

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs