2017. június 30., péntek

Csomagválogató munka (Sortierer/in)

Csomagválogató munka (Sortierer/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Graz-Wetzelsdorf (8,49 € bruttó/óra)

A Janus Gruppe GesmbH 5 fő csomagválogató dolgozót keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! 5 fő munkaerő felvétel! Mivel szakképesítés nem szükséges, így párok, vagy csoportok számára ideális lehet!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a csomagválogató állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi csomagválogatási munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a csomagválogató munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Gyors munkatempó
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Csomagok szortírozása, osztályozása, rendezése, rakodása, előkészítése szállításra
  • Raktári munka

A cég által felkínált kereseti lehetőség a csomagválogató munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 8,49 € bruttó/óra fizetés jár

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját autó a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Graz-Wetzelsdorf