2017. július 15., szombat

Faipari munka (Hilfskraft der Holzverarbeitung)

Faipari munka (Hilfskraft der Holzverarbeitung) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Amstetten (10,01 € bruttó/óra)

A Völker GmbH dolgozókat keres faipari munkára, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a faipari munka esetében:

  • Faipari (ács / asztalos) szakképzettség előny, de nem követelmény

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves famegmunkálási - faipari munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi faipari munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a faipari álláskör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a faipari termelési munkálatokban
  • Faipari és asztalosipari gépek használata
  • Műhely munkák

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a faipari munkakörben:

  • A cégnél minimum 10,01 € bruttó/óra fizetés jár

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Amstetten