2017. július 22., szombat

Fémipari munka (Metallhilfsarbeiter/in)

Fémipari munka (Metallhilfsarbeiter/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs (1.780 € bruttó/hó + pótlék)

A Jobcom Personal GmbH 10 fő fémipari segédmunkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Szakképesítés nem szükséges! A szállás igény esetén biztosított!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a fémipari segéd állás esetében:

  • Fémipari szakképzettség előny, de nem követelmény

A munkáltató által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves fémmegmunkálási - fémipari munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvismeret az alábbi fémipari munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a fémipari segéd munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fémmegmunkáló berendezések működtetése
  • Ajtók, ablakok, homlokzati elemek összeszerelése
  • Állványozási munka

A munkaadó részéről felkínált munkabér összege a fémipari munkakörben:

  • A munkáltatónál 1.780 € bruttó/hó + pótlék a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs