2017. július 23., vasárnap

Targoncavezető állás (Hubstaplerfahrer/in)

Targoncavezető állás (Hubstaplerfahrer/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Weiz (9,30 € bruttó/óra)

A Trummer Montage & Personal GmbH targoncavezető munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a targoncavezető állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de legalább 1 éves raktári munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi targoncavezetői munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a raktári munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Teherautók be- és kirakodása, raklapok feltöltése
  • Targoncás rakodási - szállítási munkák
  • Segítségnyújtás egyéb raktári munkákban

A munkaadó által felkínált kereseti lehetőség a targoncás munkakörben:

  • A cégnél minimum 9,30 € bruttó/óra fizetés jár

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Weiz