2017. július 13., csütörtök

Vakoló munkás állás (Verputzer/in)

Vakoló munkás állás (Verputzer/in) – Ausztria – Salzburg tartomány – St. Martin im Tennengebirge (13,84 € bruttó/óra)

A G & D Verputz G.m.b.H. 3 fő vakoló munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a vakoló állás esetében:

  • Szakirányú végzettség vagy több éves építőipari munkatapasztalat a követelmény

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi építőipari munkakörnél:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a vakoló állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Külső - belső vakolási, hőszigetelési munkálatok építkezéseken

A cég által felkínált munkabér összege az építőipari munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 13,84 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkába járáshoz

  • Ausztria – Salzburg tartomány – St. Martin im Tennengebirge