2017. július 8., szombat

Zöldség és gyümölcstermesztő állás (Gemüsebauer/in)

Zöldség és gyümölcstermesztő állás (Gemüsebauer/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Graz (2.203 € bruttó/hó)

A Pro Mente Steiermark GmbH zöldségtermesztő munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségtermesztő állás esetében:

  • Szakirányú végzettség követelmény, valamint legalább 1 éves kertészeti munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi mezőgazdasági munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a zöldségtermesztő munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző zöldségek termesztése (szabadban és üvegházban)
  • Talaj előkészítése, magágy készítés
  • Vetési - ültetési munkálatok, palántázás, gyomlálás
  • Segítségnyújtás egyéb karbantartási munkákban

A munkaadó által felkínált munkabér összege a mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 2.203 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Graz

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?