2017. július 29., szombat

Zöldség - Gyümölcsválogató munka (Lagerarbeiter/in für Obst & Gemüse)

Zöldség - Gyümölcsválogató munka (Lagerarbeiter/in für Obst & Gemüse) – Ausztria – Stájerország tartomány – Grafendorf (1.585 € bruttó/hó)

A Fink Jutta GmbH zöldség - gyümölcsválogató dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldség - gyümölcsválogató állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi raktári - komissiózó munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi raktári munkánál:

  • Legalább minimális német nyelvtudás szükséges, amely a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a zöldség - gyümölcsraktári munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Targoncavezetői engedély előnyt jelent
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Zöldségek és gyümölcsök válogatása, ellenőrzése, csomagolása, dobozolása, címkézése, rakodása
  • Targoncás szállítási munka

A munkáltató által felkínált munkabér összege a zöldség - gyümölcsraktári munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 1.585 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Grafendorf

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?