2018. január 26., péntek

Zöldség Betakarítás - Csomagolás (Verpacker/in)

Zöldség Betakarítás - Csomagolás (Verpacker/in) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Margarethen am Moos (1.600 € bruttó/hó)

A Ressner Personaldienstleistung GmbH 10 fő betakarító-csomagoló dolgozót keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítés nem szükséges, bárki jelentkezhet!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt szakképesítés a betakarító-csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi zöldségcsomagolási munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvtudás elvárt, amely a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a betakarító-csomagoló munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, szorgalmas, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Zöldségfélék betakarítása szortírozása, ellenőrzése, csomagolása, címkézése, rakodása

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a zöldségbetakarító-csomagoló munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 1.600 € bruttó/hó fizetés jár

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-csütörtök: 08.00 - 12.00 és 13.00 - 15.00
  • Péntek: 08.00 - 12.00

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Margarethen am Moos