2018. március 19., hétfő

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshilfskraft)

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshilfskraft) – Ausztria – Tirol tartomány – Kirchbichl (1.622,75 € bruttó/hó)

A MOGUNTIA FOOD GmbH termelési dolgozókat keres fűszeripari területre, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a gyári állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a termelési / élelmiszeripari munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvismeret az alábbi termelési munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

  • Nem allergiás
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Számítógépes alapismeretek
  • Műszaki érzék
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Nyersanyagok (fűszerek) tárolása és kiszervezése, szabályszerű adagolása
  • Siló tartályok újratöltése
  • Töltőgépek működtetése, alapanyaggal való ellátása
  • Emelési munka (25 kg-ig)

A munkaadó által felkínált munkabér összege az alább termelési munkakörben:

  • A cégnél minimum 1.622,75 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 06.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Tirol tartomány – Kirchbichl

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?
Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?
Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?
Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?
Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?
Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?
Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?
Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagolás külföldön