2018. március 6., kedd

Pék - Cukrász állás (Bäcker/in - Konditor/in für die Lebensmittelproduktion)

Pék - Cukrász állás (Bäcker/in - Konditor/in für die Lebensmittelproduktion) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Linz (12,73 € bruttó/óra)

A TTI Personaldienstleistung GmbH & Co. KG termelési munkára, pék - cukrász munkatársakat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a pék - cukrász állás esetében:

  • Szakirányú (pék - cukrász) végzettség szükséges

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Nem követelmény, de némi pékségi / cukrászati munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás alábbi pékségi munkánál:

  • Legalább szakmai szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a pék - cukrász munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különféle pékáruk és sütőipari termékek készítése (kenyér, zsemle, kifli, desszertek, sütemények)
  • A sütési folyamat felügyelete, ellenőrzése
  • Élelmiszerhigiéniai szabályok betartása

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a pék - cukrász munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 12,73 € bruttó/óra fizetés jár

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Linz