2018. április 28., szombat

Ablaktisztító munka (Fensterputzer/in)

Ablaktisztító munka (Fensterputzer/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs (9,11 € bruttó/óra + pótlékok)

A BAUER - INSERV cég 5 fő ablaktisztító munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (5 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítés nem szükséges, bárki jelentkezhet!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés az ablaktisztító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de minimum féléves ablaktisztítói munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi ablakpucolói munkához:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák az ablaktisztító állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

  • Érvényes munkavállalási engedély
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Nincs tériszonya
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Középületek és irodaházak ablakainak tisztítása Bécs körzetében
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az ablakpucoló munkakörben:

  • A munkáltatónál 9,11 € bruttó/óra + pótlékok a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs