2018. április 22., vasárnap

Kábelgyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in)

Kábelgyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Szarvkő

A KARNER Bowdenzüge GmbH termelési dolgozókat keres kábelgyárba, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyári - termelési munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi gyári munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Termelési gépek, berendezések működtetése
  • Különböző kábeltípusok gyártása
  • Gyártási folyamat felügyelete

A cég által felkínált munkabér összege a gyári munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 1.367 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 30 óra/hét (Részmunkaidős állás)
  • Hétfő-csütörtök: 07.00 - 13.00; Péntek: 06.30 - 12.30

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Szarvkő

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?