2018. április 2., hétfő

Útépítő állás (Straßenbauarbeiter/in)

Útépítő állás (Straßenbauarbeiter/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs (2.000 € bruttó/hó)

A Personalvorauswahl durch AMS 7 fő útépítő dolgozót keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (7 fő) munkaerő felvétel! Szakképesítés nem szükséges, így bárki jelentkezhet!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés az útépítő állás esetében:

  • Szakirányú végzettség nem követelmény, de némi útépítési - aszfaltozási munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi útépítési munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák az útépítői munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Általános útépítési, útburkolási, aszfaltozási munkák
  • Javítási, karbantartási, és felújítási munkálatok

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség az útépítői munkakörben:

  • A cégnél minimum 2.000 € bruttó/hó fizetés jár

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány kötelező
  • C+E-kat. jogosítvány előnyt jelent

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs