2018. április 16., hétfő

Válogató - Csomagoló szalagmunka (Verpacker/in)

Válogató - Csomagoló szalagmunka (Verpacker/in) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Garsten (1.600 € bruttó/hó)

Az E & H Pulverbeschichtung GmbH válogató - csomagoló dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a válogató - csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi raktári - csomagolói munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi raktári munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a komissiózó munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Targoncavezetői engedély előny
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Porszórt fém alkatrészek ellenőrzése, csomagolása, címkézése, rakodása, előkészítése szállításra
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege a válogató - csomagoló munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 1.600 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Garsten

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?
Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?
Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?
Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?
Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?
Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?
Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?
Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagolás külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?