2018. május 9., szerda

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in)

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Nemesvölgy (9,30 € bruttó/óra + műszakpótlék)

A Transfer Jobservice GmbH italgyártási munkára, 10 fő termelési dolgozót keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítés nem szükséges, így párok, vagy nagyobb csoportok számára is ideális lehetőség!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyári - termelési munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi italgyártási munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Termelési berendezések üzemeltetése, alapanyaggal való ellátása
  • Italgyártási munkálatok
  • Minőségellenőrzés

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi italgyári munkakörben:

  • A munkáltatónál 9,30 € bruttó/óra + műszakpótlék a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Nemesvölgy

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?