2018. augusztus 11., szombat

Raktáros - Targoncás állás (Mitarbeiter/in für das Baustofflager)

Raktáros - Targoncás állás (Mitarbeiter/in für das Baustofflager) – Ausztria – Burgenland tartomány – Kismarton (1.656 € bruttó/hó)

Az OBI Markt Eisenstadt raktáros - targoncavezető munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a raktáros - targoncás állás esetében:

  • Szakképzettség nem követelmény, de legalább 1 éves raktári munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi OBI raktári munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a raktáros - targoncás munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Számítógépes alapismeretek
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Építőipari anyagok - termékek komissiózása, rendezése, leltározási munka
  • Beérkező áruk átvétele, kimenő áruk ellenőrzése
  • Targoncás rakodási - szállítási munkálatok

A munkaadó által felkínált munkabér összege az OBI raktári munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 1.656 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Kismarton