2017. február 5., vasárnap

Szőlészeti munka (Weingartenarbeiter/in)

Szőlészeti munka (Weingartenarbeiter/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Locsmánd

A Rotweingut Prickler cég 10 fő mezőgazdasági munkást keres ausztriai szőlészetbe, Burgenland tartományba!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítésre nincs szükség, így párok és csoportok számára ideális lehet!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a mezőgazdasági állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló mezőgazdasági munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi szőlészeti munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Szőlőfajták alapvető ismerete
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Szőlővel kapcsolatos munkák (metszés, kötözés, levelek letakarítása, pincébe lehordás, stb.)
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a szőlészeti munkakörben:

  • A cégnél minimum 7,38 € bruttó/óra fizetés jár

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkába járáshoz

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Locsmánd

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?