2019. augusztus 9., péntek

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in)

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Jennersdorf (10,05 € bruttó/óra)

A THG Personal GmbH gyári munkára, 30 fő termelési munkatársat keres fémipari területre, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (30 fő) szakképesítés nélküli munkaerő felvétel! Párok és nagyobb csoportok számára ideális lehetőség!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyártási - termelési munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi gyári munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret elvárt, az alap munkautasítások megértéséhez

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a fémipari munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Termelési gépek - berendezések működtetése
  • Alkatrészgyártási - összeszerelési munka, minőségellenőrzés
  • Szortírozás - csomagolás

A munkáltató által felkínált munkabér összege az alábbi termelési munkánál:

  • A munkaadónál minimum 10,05 € bruttó/óra fizetés jár

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Jennersdorf

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön