2020. szeptember 5., szombat

Mosodai munka - Vasaló állás (Mitarbeiter/innen in der Wäscherei)

Mosodai munka - Vasaló állás (Mitarbeiter/innen in der Wäscherei) – Ausztria – Stájerország tartomány – Lafnitz

A DieTex GmbH & Co. KG mosodai munkára, 3 fő vasaló munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! 3 fő szakképesítés nélküli munkaerő felvétel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a vasaló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi mosodai munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a vasalási munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Gyors munkatempó
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Alkalmanként hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Általános mosodai munkálatok, ipari mosógépek használata
  • Ruhaneműk szétválogatása, mosása, teregetése, hajtogatása, rendezése
  • Vasalási munka vasalógépen
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkaadó által felkínált kereseti lehetőség az alábbi mosodai munkakörben:

  • A munkáltatónál 8,35 € bruttó/óra + pótlékok a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 30 - 40 óra/hét (Teljes vagy részmunkaidős állás, megállapodás szerint)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Lafnitz