2018. január 21., vasárnap

Büfés - Konyhai kisegítő állás (Crew Mitarbeiter)

Büfés - Konyhai kisegítő állás (Crew Mitarbeiter) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Brunn am Gebirge

A Burger King cég 18 fő büfés - konyhai kisegítő munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (18 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítésre nincs szükség, így akár párok, vagy csoportok számára is ideális lehet!  Ingyenes étkezés biztosítva!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a konyhai kisegítő állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi büfés - éttermi - konyhai munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi büfés munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a büfés munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Szolgálatkészség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a konyhai munkálatokban
  • Alapanyagok előkészítése, adagolása
  • Szendvicsek, italok, egyéb ételek elkészítése
  • Vendégek kiszolgálása
  • Kassza kezelése

A cég által felkínált munkabér összege a büfés munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 1.460 € bruttó/óra a kereseti lehetőség (teljes munkaidő esetén)

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 20 - 40 óra/hét (Teljes vagy részmunkaidős állás megállapodás szerint)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Brunn am Gebirge

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?