2016. december 9., péntek

Sífelvonó kezelő állás (Liftarbeiter/in)

Sífelvonó kezelő állás (Liftarbeiter/in) – Ausztria – Tirol tartomány – Seefeld in Tirol

A Rosshütte AG sífelvonó kezelő munkatársat keres a téli szezonra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a sífelvonó kezelő állás esetében:

  • Szakképzettség nem követelmény, de némi lift - felvonó szerelési, karbantartási munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi sífelvonó kezelő állásnál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a sífelvonó kezelő betöltéséhez:

  • Megbízható, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas, terhelhető

  • Síelési készségek, ismeretek előny
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Műszaki ismeretek
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • A sífelvonók működésének felügyelete, ellenőrzése
  • Karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • Hó eltakarítás

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a sífelvonó kezelő munkakörben:

  • A cégnél minimum 1.450 € bruttó/hó + pótlék a fizetés

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 48 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Heti 6 nap: 08.00 - 16.30 (Megállapodás szerint)

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Tirol tartomány – Seefeld in Tirol

Az alábbi ausztriai állásra való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!