2024. március 17., vasárnap

Gyári Összeszerelési munka (Produktionsarbeiter/in)

Gyári Összeszerelési munka (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Felsőőr (13,09 € bruttó/óra + műszakpótlék)

Az Integer Personalmanagement GmbH termelési dolgozót keres fémipari területre, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló gyári munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi összeszerelési munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a fémipari munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fém alkatrész összeszerelési munkálatok
  • Minőségellenőrzés
  • Csomagolási munka
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég részéről felkínált munkabér összege az alábbi gyári munkakörben:

  • A munkáltatónál 13,09 € bruttó/óra + műszakpótlék a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű a munkába járáshoz

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Felsőőr

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

További termelési - gyári munkalehetőségek itt!

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=6&pk=5228615_1_de4f0db8-aa3b-44a7-91c3-2f332b4&x_string=2024-03-14T16:56:43