2017. január 21., szombat

Buszsofőr állás (Autobuslenker/in)

Buszsofőr állás (Autobuslenker/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Pinkafő

A Komet Reisen Ges.m.b.H autóbusz-sofőr munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a buszsofőr állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, csak a D-kat. jogosítvány a követelmény

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Minimum 1 éves autóbusz vezetési - üzemeltetési tapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi busz sofőri munkánál:

  • Kommunikációképes német nyelvismeret szükséges

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a busz sofőri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Ügyfélközpontúság
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra, hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Autóbusz vezetése, tisztán tartása, karbantartása
  • A menetrend betartása, jegyárusítás, bérletek ellenőrzése
  • A rend és biztonság biztosítása az utastérben

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a buszvezetői munkakörben:

  • A cégnél 1.851 € bruttó/hó + pótlék a fizetés

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Pinkafő

Az alábbi ausztriai állásra való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?