2018. október 6., szombat

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in)

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Neuhofen an der Krems

A Velvety Manufaktur GmbH gyári munkára, 10 fő termelési munkatársakat keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel. Mivel szakképesítés nem szükséges, így párok és nagyobb csoportok számára is ideális lehetőség!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyártási - termelési munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi gyári munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi készenlét
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Kézzel készített fürdőszobai piperecikkek, szépségápolási termékek gyártása
  • Csomagolási, rakodási munka
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi gyári munkánál:

  • A munkáltatónál minimum 1.400 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 30 - 40 óra/hét (Teljes vagy részmunkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Neuhofen an der Krems

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön