2018. október 29., hétfő

Levél - Szórólap válogató munka (Mitarbeiter/in Briefsortierung)

Levél - Szórólap válogató munka (Mitarbeiter/in Briefsortierung) – Ausztria – Vorarlberg tartomány – Goetzis

A Mein-Personaler Personalservice GmbH levél - szórólap válogató munkatársakat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a levél - szórólap válogató állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi szórólap válogatási munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a levélválogató munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

  • Minimum 18 éves életkor
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Jó koncentráció képesség
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Levelek, reklámanyagok és szórólapok szortírozása, osztályozása, rendezése, rakodása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált munkabér összege az alábbi válogató munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 675 € bruttó/hó a kereseti lehetőség heti 15 óra munkáért

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 15 óra/hét (Részmunkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 05.45 - 08.45

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Vorarlberg tartomány – Goetzis