2020. november 10., kedd

Futár állás (Fahrer/innen)

Futár állás (Fahrer/innen) – Ausztria – Burgenland tartomány – Eisenstadt (2.165,89 € bruttó/hó)

Az AngelTrans e.U. futár munkatársakat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a futár állás esetében:

  • B-kat. jogosítvány és elegendő gyakorlat követelmény
  • Előnyt jelent a 3,5 tonnás gépjárművekkel szerzett tapasztalat

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi gépjárművezetői munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a sofőri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas,

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés jó modor
  • Problémamegoldó képesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Futár kisteherautó vezetése Bécs - Burgenland térségben
  • Áruszállítás, csomagkézbesítés
  • Gépjármű tisztántartása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi futár munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 2.165,89 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Eisenstadt

Az alábbi ausztriai állásra való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

További sofőr munkalehetőségek.

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=2&pk=4686475_1_18959620-53da-4bda-a1ab-f82c3cd&x_string=2020-10-26T10:58:06