2020. november 22., vasárnap

Szájmaszk csomagoló munka (Verpacker/innen)

Szájmaszk csomagoló munka (Verpacker/innen) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Wiener Neudorf

Az OBA - Gp. KG 25 fő árucsomagoló dolgozót keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (25 fő) szakképesítés nélküli munkaerő felvétel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a válogató - csomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak!

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi árucsomagoló állásnál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a raktári munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas, terhelhető

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző szájmaszkok szelektálása, csomagolása, címkézése, rakodása, rendezése
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált munkabér összege az alábbi termelési munkakörben:

  • A munkaadónál 1.524 € bruttó/hó + pótlékok a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 07.00 - 15.00 / 15.00 - 23.00 / 23.00 - 07.00

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Wiener Neudorf

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?

Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?

Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?

Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?

Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?

Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?

Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?

Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagoló munka külföldön

További válogató - csomagoló munkalehetőségek.

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=4&pk=4695761_1_56395fa3-12f0-491b-af2f-2031396&x_string=2020-11-19T11:40:47