2020. november 19., csütörtök

Raktári munka - Árucsomagoló állás (Produktionshilfskraft)

Raktári munka - Árucsomagoló állás (Produktionshilfskraft) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Wartberg an der Krems (11,03 € bruttó/óra + pótlék)

A Maschinenring Personal und Service e.Gen válogató - csomagoló dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés az árucsomagoló állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló területen szerzett munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi raktári munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a komissiózó munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Gyártási folyamat felügyelte
  • Pohártermékek szelektálása, csomagolása, dobozolása, rendezése, rakodása, palettázása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég által felkínált munkabér összege az alábbi csomagolói munkakörben:

  • A munkaadónál 11,03 € bruttó/óra + pótlék a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 06.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Wartberg an der Krems

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló, mi a munkaköre?

Mi a csomag? Mi a csomagoló anyag? Mi a fogyasztói csomagolás? Mi a gyűjtő csomagolás?

Mi a csomagolás funkciója? Mit jelent az optimális csomagolás?

Melyek a leggyakrabban használatos csomagoló eszközök, anyagok?

Csomagolás a gyakorlatban, avagy mit csinál egy csomagoló munkatárs külföldön?

Milyen fizikai megterheléssel jár a csomagolói munka?

Milyen végzettséghez köthető a csomagolói munkakör?

Ha ebben a munkakörben szeretne munkát vállalni, tekintse meg a válaszokat, amelyet itt talál: Csomagoló munka külföldön

További válogató- csomagoló munkalehetőségek.

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=1&pk=3878328_39_03c0ba7b-edb5-4cd9-9e44-6442eb6&x_string=2020-11-05T11:57:29