2016. október 14., péntek

Ablaktisztító munka (Fensterputzer/in)

Ablaktisztító munka (Fensterputzer/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs (9,24 € bruttó/óra)

A Personalvorauswahl durch AMS 10 fő ablaktisztító munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítésre nincs szükség, így jó lehetőség lehet pároknak, baráti társaságoknak, és nagyobb csoportoknak is!

Elvárások:

A cég által megkövetelt végzettség - szakképesítés az ablaktisztító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi ablakpucolói munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi ablaktisztítói állás betöltéséhez:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák az ablaktisztító állás megszerzéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Nincs tériszonya
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Középületek, irodaházak ablakainak alapos tisztítása

A cég által felkínált kereseti lehetőség az ablakpucoló munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 9,24 € bruttó/óra fizetés jár

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?