2016. október 24., hétfő

Fodrász állás (Friseur/in)

Fodrász állás (Friseur/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Oka

A "Schnittpunkt Marion" cég fodrász munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel, Burgenland tartományba!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a fodrász állás esetében:

  • Szakirányú végzettség kötelező

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves fodrászati munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi fodrászati munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a fodrász állás megszerzéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Ügyfélközpontúság

A cég által felkínált kereseti lehetőség a fodrász munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 1.344 € bruttó/hó fizetés jár, teljes munkaidő esetén

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: 20 - 30 vagy 40 óra/hét (Rész vagy teljes munkaidős állás megállapodás szerint)
  • Nyitva tartás: Hétfő: 09.00 - 18.00; Kedd, Csütörtök, Péntek: 09.00 - 19.00; Szombat: 08.00 - 13.00

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Oka