2017. november 8., szerda

Biztonsági őr állás (Sicherheitsdienstmitarbeiter/in)

Biztonsági őr állás (Sicherheitsdienstmitarbeiter/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs

A Personalvorauswahl durch AMS 10 fő biztonsági őrt keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Kezdés: 2018. januártól!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a biztonsági őri állás esetében:

  • Szakirányú végzettség követelmény

A munkáltató által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves biztonsági őri munkatapasztalat elvárt

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi biztonsági őri munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a biztonsági őri munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, magabiztos, elkötelezett, stressz tűrő, motivált, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ügyfélközpontúság
  • Számítógépes alapismeretek
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Objektumvédelem, járőrözés
  • Beérkező személyek, gépjárművek ellenőrzése
  • Figyelő és riasztóberendezések felügyelete
  • Dokumentáció

A cég által felkínált munkabér összege a biztonsági őri munkakörben:

  • A munkáltatónál 1.710 € bruttó/hó + pótlékok a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs