2017. november 14., kedd

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in)

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Zeltweg (1.849 € bruttó/hó)

A Mondi Styria GmbH gyári munkára, 10 fő termelési dolgozót keres műanyagipari területre, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel! Mivel szakképesítésre nincs szükség, így párok, vagy nagyobb csoportok számára is ideális lehet!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munka esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyári - műanyagipari munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvismeret az alábbi gyári munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

  • Figyel a részletekre
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Termelési gépek és berendezések beállítása, működtetése
  • Fólia és egyéb műanyag termékek gyártása, csomagolás, címkézés
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkaadó által felkínált munkabér összege a termelési munkakörben:

  • A cégnél minimum 1.849 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Zeltweg

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön