2017. november 21., kedd

Kozmetikus állás (Kosmetiker/in)

Kozmetikus állás (Kosmetiker/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs

A Sine - Sine szépségszalon 4 fő kozmetikus munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! 4 fő munkaerő felvétel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a kozmetikus állás esetében:

  • Szakirányú végzettség kötelező, illetve némi szakmai tapasztalat is elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi kozmetikusi munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a kozmetikus állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Ügyfélközpontúság
  • Szolgálatkészség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Arc- és bőrápolás, általános kozmetikusi munkák
  • Testkezelések, gyantázás (brazil gyantázás, cukrozás, stb.)

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a kozmetikusi munkakörben:

  • A munkabér összege megegyezés tárgyát képezi

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 20 - 40 óra/hét (Teljes vagy részmunkaidős állás megállapodás szerint)

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs