2024. március 1., péntek

Fakitermelési munka - Favágó állás (Forstarbeiter/innen)

Fakitermelési munka - Favágó állás (Forstarbeiter/innen) – Ausztria – Tirol tartomány – Sautens (3.175 € bruttó/hó)

A Personalvorauswahl durch AMS 10 fő fakitermelő dolgozót keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel. Ingyenes szállás biztosítva!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a favágó állás esetében:

  • Motorfűrész kezelői képesítés és elegendő gyakorlat követelmény

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi fakitermelési munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a fakitermelői munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fakitermelési, láncfűrészes, darabolási, rakodási munkák Tirol térségében
  • Egyéb adódó tevékenységek

A cég részéről felkínált munkabér összege az alábbi erdészeti munkakörben:

  • A munkáltatónál 3.175 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Tirol tartomány – Sautens

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

További fakitermelői munkalehetőségek.

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=1&pk=5215640_1_3e359061-e7f1-4fa9-bc10-0344838&x_string=2024-02-19T13:19:44