2024. március 9., szombat

Kertész állás (Gartenarbeiter/innen)

Kertész állás (Gartenarbeiter/innen) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Linz (12,46 € bruttó/óra)

A Gartenglück GartengestaltungsgesmbH kertész munkatársakat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a tájkertész állás esetében:

  • Szakirányú végzettség nem követelmény

A cég részéről elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Minimum 1 éves kertészkedési - tereprendezési munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi kertészkedési munkánál:

  • Legalább alap szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a kertész állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

  • Növények alapos ismerete
  • Ápolt megjelenés jó modor
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Zöldterületek - parkok gondozása (füvesítés, virágágyások készítése, öntözés, stb.)
  • Fa, sövény és cserje ültetési, gondozási, metszési munkálatok
  • Tereprendezési munkák

A munkaadó által felkínált munkabér összege az alábbi tájkertész munkakörben:

  • A cégnél minimum 12,46 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Linz

Az alábbi burgenlandi munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

További kertész munkalehetőségek.

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=4&pk=5220727_1_eb3e30ed-4af4-45bf-b89b-42ffb1e&x_string=2024-02-27T15:03:26