2024. március 17., vasárnap

Kábelgyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsmitarbeiter/innen Kabelfertigung)

Kábelgyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsmitarbeiter/innen Kabelfertigung) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Frankenmarkt (2.425 € bruttó/hó)

A Profi-Personal GmbH gyári munkára, termelési dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a termelési munkatárs állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • A jelentkezők teljes képzést kapnak

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi kábelgyári munkánál:

  • Legalább minimális német nyelvismeret elvárt, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a termelési munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Jó látás
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Kábelkötegek, csatlakozók összeszerelése
  • Különböző kábeltípusok ellenőrzése, kötegelése, csomagolása
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált munkabér összege az alábbi gyári munkakörben:

  • A cégnél minimum 2.425 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-csütörtök: 06.00 - 15.15; Péntek: 06.00 - 11.15

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Frankenmarkt

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További termelési - gyári munkalehetőségek itt!

Forrás: https://jobroom.ams.or.at/jobsuche/FreieSucheVollanzeige.jsp?index=3&pk=3713067_38_13362656-e536-45f4-b4a1-bf7dd36&x_string=2024-03-15T15:33:38