2016. április 5., kedd

Mosogató állás (Abwascher/in)

Mosogató állás (Abwascher/in) – Ausztria – Tirol tartomány – St. Johann in Tirol (1.505 € bruttó/hó)

Az Aktivhotel CRYSTAL mosogató munkatársat keres a nyári szezonra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen szakképesítés kell a mosogató munkához Ausztriában?

  • Szakképzettségre nincs szükség! De a konyhai, mosogatói munkatapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás szükséges a mosogató állás betöltéséhez Ausztriában?

  • Minimális szintű német nyelvtudás szükséges, amely legalább a munkautasítások megértéséhez elegendő

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a mosogató állást?

  • Megbízható, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas, terhelhető

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató a dolgozókkal szemben?

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Szolgálatkészség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Gépi és kézi mosogatás
  • A konyha takarítása, konyhai berendezések tisztántartása
  • Egyéb adódó feladatok

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy mosogató dolgozó?

  • A cégnél minimum 1.505 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

Hogy alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: 40 - 45 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • 6 nap/hét (Megegyezés szerint)

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Tirol tartomány – St. Johann in Tirol

Hogyan lehet jelentkezni az alábbi ausztriai állásra?

Mi a mosogató feladata külföldön?
Hogyan működik a mosogatógép?
Milyen bérezésre lehet számítani?
Hogyan zajlik egy mosogató munkás hétköznapja?
Ha érdekli a válasz, tekintse meg társoldalunk ezzel foglalkozó bejegyzését: Mosogatás külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több Tirol tartománybeli munkát?