2016. november 25., péntek

Buszsofőr állás (Autobuslenker/in)

Buszsofőr állás (Autobuslenker/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Gleinstätten (10,59 € bruttó/óra)

A Reisebüro Resch GmbH autóbusz-sofőr munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a buszsofőr állás esetében:

  • D-kat. jogosítvány szükséges
  • Hivatásos gépjárművezetői képesítés kötelező

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves autóbusz vezetési - üzemeltetési tapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi busz sofőri munkánál:

  • Kommunikációképes német nyelvismeret szükséges

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a busz sofőri munkakör megszerzéséhez:

  • Megbízható, pontos, felelősségteljes, motivált, rugalmas, terhelhető

  • Dél-Stájerország ismerete
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Ügyfélközpontúság
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Autóbusz vezetése, tisztán tartása, karbantartása
  • A menetrend betartása, jegyárusítás, bérletek ellenőrzése
  • A rend és biztonság biztosítása az utastérben

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a buszvezetői munkakörben:

  • A cégnél minimum 10,59 € bruttó/óra fizetés jár

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Gleinstätten