2016. november 2., szerda

Masszőr állás (Masseur/in)

Masszőr állás (Masseur/in) – Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Gallspach

Az Institut Zeileis GmbH & Co KG masszőr munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a masszőr állás esetében:

  • Szakirányú (masszőr / gyógy-masszőr) végzettség követelmény

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább 1 éves masszőri munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás alábbi masszőri állásnál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a masszőr álláskör megszerzéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Ügyfélközpontúság
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Kötőszöveti masszázs
  • Nyirokmasszázs

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a masszőr munkakörben:

  • A fizetés megállapodás tárgyát képezi

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 20 - 25 óra/hét (Részmunkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 07.30 - 12.00

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Felső-Ausztria tartomány – Gallspach

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?