2017. július 31., hétfő

Bútor összeszerelő állás (Möbelmonteur/in)

Bútor összeszerelő állás (Möbelmonteur/in) – Ausztria – Bécs tartomány – Bécs (8,50 € bruttó/óra)

Az Easy Service GmbH 5 fő bútor összeszerelő munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! 5 fő munkaerő felvétel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a bútor összeszerelő állás esetében:

  • Faipari szakképzettség szükséges, illetve némi faipari - bútorszerelési munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi bútorszerelési munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a bútor összeszerelő állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Segítségnyújtás a bútorok össze- és szétszerelési munkákban
  • Teherautók be- és kirakodása, szállítási munkálatok
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a bútor összeszerelői munkakörben:

  • A cégnél minimum 8,50 € bruttó/óra fizetés jár

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 20 - 40 óra/hét (Teljes vagy részmunkaidős állás megállapodás szerint)

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Bécs tartomány – Bécs